Strona startowa

Załaduj Log



SPAC-144
SPAC-432
SPAC-50
SPAC-1.3
SPAC-70
SPAC-Mikrofale

Kalendarz zawodów SPAC

Kalendarz Google

Współzawodnictwo klubowe

Zestawienie 9-ciu najlepszych wyników

Regulaminy:
---------------------
> Regulamin SPAC
> SPAC Rules (En)
> Regulamin IAC

Linki:
---------------------
> SM VHF Contest
> LA VHF contests
> OH VHF contests
> OZ VHF contests
> LY VHF AC
> Hepburn Tropo
> ON4KST Chat
> DX-Cluster
> DXMaps


Administracja

Czas lokalny (UTC) Link Zawody Zawody otwarte Współzawodnictwo klubowe (mnożnik) Termin wysyłki logów Opcje
Tue 15 May 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Maj 2018 Tak x3Wed 23 May 23:59z Załaduj log - Regulamin
Thu 17 May 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz Maj Tak x1Fri 25 May 23:59z Załaduj log - Regulamin
Tue 22 May 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Maj 2018 Tak x3Wed 30 May 23:59z Regulamin
Tue 05 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Czerwiec 2018 Tak x1Wed 13 Jun 23:59z Regulamin
Tue 12 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Czerwiec 2018 Tak x2Wed 20 Jun 23:59z Regulamin
Thu 14 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Czerwiec 2018 Tak x1Fri 22 Jun 23:59z Regulamin
Tue 19 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Czerwiec 2018 Tak x3Wed 27 Jun 23:59z Regulamin
Thu 21 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Czerwiec 2018 Tak x1Fri 29 Jun 23:59z Regulamin
Tue 26 Jun 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Czerwiec 2018 Tak x3Wed 04 Jul 23:59z Regulamin
Tue 03 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Lipiec 2018 Tak x1Wed 11 Jul 23:59z Regulamin
Tue 10 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Lipiec 2018 Tak x2Wed 18 Jul 23:59z Regulamin
Thu 12 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Lipiec 2018 Tak x1Fri 20 Jul 23:59z Regulamin
Tue 17 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Lipiec 2018 Tak x3Wed 25 Jul 23:59z Regulamin
Thu 19 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Lipiec 2018 Tak x1Fri 27 Jul 23:59z Regulamin
Tue 24 Jul 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Lipiec 2018 Tak x3Wed 01 Aug 23:59z Regulamin
Tue 07 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Sierpień 2018 Tak x1Wed 15 Aug 23:59z Regulamin
Thu 09 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Sierpień 2018 Tak x1Fri 17 Aug 23:59z Regulamin
Tue 14 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Sierpień 2018 Tak x2Wed 22 Aug 23:59z Regulamin
Thu 16 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Sierpień 2018 Tak x1Fri 24 Aug 23:59z Regulamin
Tue 21 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Sierpień 2018 Tak x3Wed 29 Aug 23:59z Regulamin
Tue 28 Aug 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Sierpień 2018 Tak x3Wed 05 Sep 23:59z Regulamin
Tue 04 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Wrzesień 2018 Tak x1Wed 12 Sep 23:59z Regulamin
Tue 11 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Wrzesień 2018 Tak x2Wed 19 Sep 23:59z Regulamin
Thu 13 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Wrzesień 2018 Tak x1Fri 21 Sep 23:59z Regulamin
Tue 18 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Wrzesień 2018 Tak x3Wed 26 Sep 23:59z Regulamin
Thu 20 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Wrzesień 2018 Tak x1Fri 28 Sep 23:59z Regulamin
Tue 25 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Wrzesień 2018 Tak x3Wed 03 Oct 23:59z Regulamin
Tue 02 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Pazdziernik 2018 Tak x1Wed 10 Oct 23:59z Regulamin
Tue 09 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Pazdziernik 2018 Tak x2Wed 17 Oct 23:59z Regulamin
Thu 11 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Pazdziernik 2018 Tak x1Fri 19 Oct 23:59z Regulamin
Tue 16 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Pazdziernik 2018 Tak x3Wed 24 Oct 23:59z Regulamin
Thu 18 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Pazdziernik 2018 Tak x1Fri 26 Oct 23:59z Regulamin
Tue 23 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Pazdziernik 2018 Tak x3Wed 31 Oct 23:59z Regulamin
Tue 06 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Listopad 2018 Tak x1Wed 14 Nov 23:59z Regulamin
Thu 08 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Listopad 2018 Tak x1Fri 16 Nov 23:59z Regulamin
Tue 13 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Listopad 2018 Tak x1Wed 21 Nov 23:59z Regulamin
Tue 13 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Listopad 2018 Tak x2Wed 21 Nov 23:59z Regulamin
Tue 20 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Listopad 2018 Tak x3Wed 28 Nov 23:59z Regulamin
Tue 27 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Listopad 2018 Tak x3Wed 05 Dec 23:59z Regulamin
Tue 04 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Grudzień 2018 Tak x1Wed 12 Dec 23:59z Regulamin
Tue 11 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Grudzień 2018 Tak x2Wed 19 Dec 23:59z Regulamin
Thu 20 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Grudzień 2018 Tak x1Fri 28 Dec 23:59z Regulamin
Tue 25 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Grudzień 2018 Tak x3Wed 02 Jan 23:59z Regulamin