Strona startowa

Załaduj Log



SPAC-144
SPAC-432
SPAC-50
SPAC-1.3
SPAC-70
SPAC-Mikrofale

Kalendarz zawodów SPAC

Kalendarz Google

Zestawienie 9-ciu najlepszych wyników

Dyplomy SPAC 2008-2017

Wyniki SPAC 2008-2017


Regulaminy:
---------------------
> Regulamin SPAC
> SPAC Rules (En)
> Regulamin IAC

Linki:
---------------------
> SM VHF Contest
> LA VHF contests
> OH VHF contests
> OZ VHF contests
> LY VHF AC
> Hepburn Tropo
> ON4KST Chat
> DX-Cluster
> DXMaps


Administracja

Czas lokalny (UTC) Link Zawody Zawody otwarte Współz. klubowe (mnożnik za pasma)Termin wysyłki logów Opcje
Tue 17 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Wrzesień 2019 Tak NieWed 25 Sep 23:59z Załaduj log - Regulamin
Thu 19 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Wrzesień 2019 Tak NieFri 27 Sep 23:59z Załaduj log - Regulamin
Tue 24 Sep 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Wrzesień 2019 Tak NieWed 02 Oct 23:59z Regulamin
Tue 01 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Pazdziernik 2019 Tak NieWed 09 Oct 23:59z Regulamin
Tue 08 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Pazdziernik 2019 Tak NieWed 16 Oct 23:59z Regulamin
Thu 10 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Pazdziernik 2019 Tak NieFri 18 Oct 23:59z Regulamin
Tue 15 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Pazdziernik 2019 Tak NieWed 23 Oct 23:59z Regulamin
Thu 17 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Pazdziernik 2019 Tak NieFri 25 Oct 23:59z Regulamin
Tue 22 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Pazdziernik 2019 Tak NieWed 30 Oct 23:59z Regulamin
Tue 05 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Listopad 2019 Tak NieWed 13 Nov 23:59z Regulamin
Tue 12 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Listopad 2019 Tak NieWed 20 Nov 23:59z Regulamin
Thu 14 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Listopad 2019 Tak NieFri 22 Nov 23:59z Regulamin
Tue 19 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Listopad 2019 Tak NieWed 27 Nov 23:59z Regulamin
Thu 21 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Listopad 2019 Tak NieFri 29 Nov 23:59z Regulamin
Tue 26 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Listopad 2019 Tak NieWed 04 Dec 23:59z Regulamin
Tue 03 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Grudzień 2019 Tak NieWed 11 Dec 23:59z Regulamin
Tue 10 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Grudzień 2019 Tak NieWed 18 Dec 23:59z Regulamin
Thu 12 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Grudzień 2019 Tak NieFri 20 Dec 23:59z Regulamin
Tue 17 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Grudzień 2019 Tak NieWed 25 Dec 23:59z Regulamin
Thu 19 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Grudzień 2019 Tak NieFri 27 Dec 23:59z Regulamin
Tue 24 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Grudzień 2019 Tak NieWed 01 Jan 23:59z Regulamin