Strona startowa

Załaduj Log



SPAC-144
SPAC-50
SPAC-432
SPAC-70
SPAC-1.3
SPAC-Mikrofale

Kalendarz zawodów SPAC

Kalendarz Google

Zestawienie 9-ciu najlepszych wyników

Dyplomy SPAC 2008-2019

Wyniki SPAC 2008-2019


Regulaminy:
---------------------
> Regulamin SPAC
> SPAC Rules (En)
> Regulamin IAC

Linki:
---------------------
> SM VHF Contest
> LA VHF contests
> OH VHF contests
> OZ VHF contests
> LY VHF AC
> Hepburn Tropo
> ON4KST Chat
> DX-Cluster
> DXMaps


Administracja

Czas lokalny (UTC) Link Zawody Zawody otwarte Wspz. klubowe (mnonik za pasma)Termin wysyki logw Opcje
Tue 13 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Pazdziernik 2020 Tak NieWed 21 Oct 23:59z Zaaduj log - Regulamin
Thu 15 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Pazdziernik 2020 Tak NieFri 23 Oct 23:59z Zaaduj log - Regulamin
Tue 20 Oct 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Pazdziernik 2020 Tak NieWed 28 Oct 23:59z Regulamin
Tue 27 Oct 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Pazdziernik 2020 Tak NieWed 04 Nov 23:59z Regulamin
Tue 03 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Listopad 2020 Tak NieWed 11 Nov 23:59z Regulamin
Tue 10 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Listopad 2020 Tak NieWed 18 Nov 23:59z Regulamin
Thu 12 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Listopad 2020 Tak NieFri 20 Nov 23:59z Regulamin
Tue 17 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Listopad 2020 Tak NieWed 25 Nov 23:59z Regulamin
Thu 19 Nov 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Listopad 2020 Tak NieFri 27 Nov 23:59z Regulamin
Tue 24 Nov 19:00 (18:00z) SPAC SP Activity Contest - Listopad 2020 Tak NieWed 02 Dec 23:59z Regulamin
Tue 01 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Grudzie 2020 Tak NieWed 09 Dec 23:59z Regulamin
Tue 08 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Grudzie 2020 Tak NieWed 16 Dec 23:59z Regulamin
Thu 10 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Grudzie 2020 Tak NieFri 18 Dec 23:59z Regulamin
Tue 15 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Grudzie 2020 Tak NieWed 23 Dec 23:59z Regulamin
Thu 17 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Grudzie 2020 Tak NieFri 25 Dec 23:59z Regulamin
Tue 22 Dec 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Grudzie 2020 Tak NieWed 30 Dec 23:59z Regulamin