Strona startowa

Załaduj Log



SPAC-144
SPAC-50
SPAC-432
SPAC-70
SPAC-1.3
SPAC-Mikrofale

Kalendarz zawodów SPAC

Kalendarz Google

Współzawodnictwo klubowe

Zestawienie 9-ciu najlepszych wyników

Regulaminy:
---------------------
> Regulamin SPAC
> SPAC Rules (En)
> Regulamin IAC

Linki:
---------------------
> SM VHF Contest
> LA VHF contests
> OH VHF contests
> OZ VHF contests
> LY VHF AC
> Hepburn Tropo
> ON4KST Chat
> DX-Cluster
> DXMaps


Administracja

Czas lokalny (UTC) Link Zawody Zawody otwarte Współzawodnictwo klubowe (mnożnik) Termin wysyłki logów Opcje
Tue 13 Feb 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Luty 2018 Tak x2Wed 21 Feb 23:59z Załaduj log - Regulamin
Thu 15 Feb 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Luty 2018 Tak x1Fri 23 Feb 23:59z Załaduj log - Regulamin
Tue 20 Feb 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Luty 2018 Tak x3Wed 28 Feb 23:59z Regulamin
Fri 23 Feb 19:00 (18:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Luty 2018 Tak x3Sat 03 Mar 23:59z Regulamin
Tue 06 Mar 19:00 (18:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Marzec 2018 Tak x1Wed 14 Mar 23:59z Regulamin
Thu 08 Mar 19:00 (18:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Marzec 2018 Tak x1Fri 16 Mar 23:59z Regulamin
Tue 13 Mar 19:00 (18:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Marzec 2018 Tak x2Wed 21 Mar 23:59z Regulamin
Thu 15 Mar 19:00 (18:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Marzec 2018 Tak x1Fri 23 Mar 23:59z Regulamin
Tue 20 Mar 19:00 (18:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Marzec 2018 Tak x3Wed 28 Mar 23:59z Regulamin
Tue 27 Mar 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Marzec 2018 Tak x3Wed 04 Apr 23:59z Regulamin
Tue 03 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Kwiecień 2018 Tak x1Wed 11 Apr 23:59z Regulamin
Tue 10 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Kwiecień 2018 Tak x2Wed 18 Apr 23:59z Regulamin
Thu 12 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Kwiecień 2018 Tak x1Fri 20 Apr 23:59z Regulamin
Tue 17 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Kwiecień 2018 Tak x3Wed 25 Apr 23:59z Regulamin
Thu 19 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-70 SPAC 70 MHz - Kwiecień 2018 Tak x1Fri 27 Apr 23:59z Regulamin
Tue 24 Apr 19:00 (17:00z) SPAC-Mikrofale SPAC Mikrofale - Kwiecień 2018 Tak x3Wed 02 May 23:59z Regulamin
Tue 01 May 19:00 (17:00z) SPAC-144 SPAC 144 MHz - Maj 2018 Tak x1Wed 09 May 23:59z Regulamin
Tue 08 May 19:00 (17:00z) SPAC-50 SPAC 50 MHz - Maj 2018 Tak x1Wed 16 May 23:59z Regulamin
Tue 08 May 19:00 (17:00z) SPAC-432 SPAC 432 MHz - Maj 2018 Tak x2Wed 16 May 23:59z Regulamin
Tue 15 May 19:00 (17:00z) SPAC-1.3 SPAC 1.3 GHz - Maj 2018 Tak x3Wed 23 May 23:59z Regulamin